מדריכים לדרך

כל המדריכים והמורים בבתי ספר של וו-ווי גונג-פו עוברים הכשרה ארוכה ויסודית וכולם מוסמכים להדרכת אומנויות לחימה על פי החוק. העיקרון המנחה בבחירת המדריכים והמורים המקצוענים והמנוסים הוא היותם בראש ובראשונה תלמידים בעצמם, וככאלה הם ממשיכים להתאמן, לחקור, ללמוד ולצמוח ללא הרף.

"כדי להוביל קבוצה, מורה צריך להזיע ולדמם יחד עם התלמידים שלו"
~ סי-ג'ו אייל קורן, ראש השיטה ~
lior

ליאור ורדי

ליאור ורדי, מורה וו-ווי מוסמך ומייסד בית הספר, הוא פיזיותרפיסט, מאמן כושר, מרצה לאנטומיה ופציעות ספורט וחוקר תנועה.

כנער, התנסה ליאור באימוני קרב מגע וקונג פו מסורתי. בשנת 2004, החל את דרכו באימוני Wu Wei Gung Fu, אימץ את האימונים המקצועיים למרכז חייו, ועד היום ממשיך להתאמן ולהתפתח ולהפוך את דרך הוו-ווי לא רק לשיטת אימון ומקצוע, אלא גם לאורח חיים.

כחלק טבעי מגישת הוו-ווי הדוגלת בלמידה והתפתחות מתמידות, עם סיום שירותו הצבאי בצנחנים המשיך ליאור ללמוד על גוף האדם. במסגרת לימודיו הנרחבים, הוסמך ליאור כמאמן כושר גופני ובריאות, לימד מדריכי כושר, ערך הרצאות אנטומיה והוסמך כפיזיותרפיסט B.P.T בעל תואר ראשון מאוניברסיטת תל אביב.

ליאור קיבל חגורה שחורה סאג' 1 תחת ראש השיטה העולמי, סי-ג'ו אייל קורן, בשנת 2016, וכיום הוא "תלמיד בדלת סגורה",(רמת הקרבה הגבוהה ביותר בין מורה לתלמיד) של סי-ג'ו קורן
.

לאחר התנסות רבת שנים בהדרכת קבוצות ופרטיים בבתי הספר של התנועה הספונטנית ובעבודה במסגרות שונות בערים שונות בארץ, פתח ליאור ב-2015 את בית הספר "התנועה הספונטנית חולון" בו הוא מלמד קבוצות ופרטיים עד היום. ליאור נולד בירושלים, וכיום מתגורר בתל אביב.

למידע על פעילויות נוספות של ליאור ורדי, אתם מוזמנים ומוזמנות לבקר באתר

lior

דרגות והסמכות:

· חגורה שחורה סאג' 1, Wu Wei Gung Fu, מוסמך "לו-סי" (מורה).
· תו-דאי (徒弟 ,Tou Dai) ,"תלמיד נאמן לחיים" ויאפ-סאט-דאי-ג'י (入室弟子 ,Yup Sut Dai Dzi) "תלמיד בדלת סגורה" (רמת הקרבה הגבוהה ביותר בין מורה לתלמיד) לסי-ג'ו אייל קורן.
· מאמן כושר גופני ובריאות מוסמך מכללת "וינגייט"
· פיזיותרפיסט B.P.T

פעילות מקצועית:

· מלמד אומנות לחימה בקבוצות בוגרים, נוער ונוער צעיר בבית ספר "התנועה הספונטנית חולון"
· מלמד אימוני Mobility ותרגולים לשמירה על עמידות גופנית ב-ZOOM - לפירוט נוסף
· יוצר הרצאות למתאמנים להתמודדות חכמה יותר עם פציעות – "The Medical Toolbox"
· לומד תנועה בשיטת עידו פורטל
· מעביר שיעורי אומנות לחימה/תנועתיות לפרטיים ולקבוצות קטנות

המיקומים שלנו

רחוב הברקן 18, חולון