נעים מאוד. שמי מנדי ואני מתאמנת באומנות לחימה שנקראת וו-וי גונג פו כבר ארבע וחצי שנים.

רציתי לשתף אתכם מדי פעם בחוויה האישית שלי מהאימונים  – בעצם מהמסע שלי להיות לוחמת.  אז גם אם אתם מתאמנים אצלנו או במקום אחר, או רוצים להתחיל להתאמן באומנות לחימה זה בשבילכם ואני מקווה שתזדהו או סתם תיהנו 🙂

היום חשבתי לחזור אחורה בזמן לאימון הראשון שלי. בנוסף אגלה לכם סוד על מערכת יחסים סוערת שאני מנהלת… ובסוף אתן למי שרוצה להתנסות באימוני אומנות לחימה 5 טיפים שלי לאימון הראשון.

27/3/16

שלחתי וואטסאפ תמים לליאור ורדי לשאול אם אפשר לבוא לצפות באימון. אתם מכירים את זה לא? באים-בוחנים-מתרשמים-מחליטים. ליאור ורדי על ההתחלה בא הפוך על הפוך איתי והציע שאגיע להתאמן באימון שמתחיל בעוד …….שעה!!!!  אתם מכירים את זה שהראש אומר לך משהו אבל יוצא מהפה בדיוק ההפך? – מן דיאלוג פנימי בין הטוב והרע – אז הראש שלי אמר לי באותו הרגע "אויש לא תכננתי אימון עכשיו, תכננתי לשבת בפנאן שלי לצפות בכם" – ומה יצא לי מהפה? "בטח, בכיף, תודה רבה!"

– ופשוט יצאתי לדרך (תרתי משמע). 

קבלו ספוילר – הקונספט הפוך על הפוך יחזור אלי שוב ושוב (ושוב) באימונים! 

אז באותו אימון ראשון היו אנשים שאני לא מכירה (ברור שרובם בנים וחלק בגודל מקרר סייד בי סייד) במקום שאני לא מכירה, בשיטה שאני לא מכירה, וכל זה עם מאמן שכבר הספיק להפתיע אותי…

לנשום – הקול הפנימי אומר לי MANDI YOU GOT THIS YOU CAN DO THIS קטן עלייך. 

ואז …. שכיבות סמיכה. נכון אתם יודעים מה זה – ברוררר מי לא מכיר – הבנים על כפות הידיים, הבנות על הברכיים, יורדים סנטימטר, ואם ממש רוצים להרשים  יורדים 3 סנטימטרים? אז זהו שלא! כולם יורדים חזה לרצפה ועל האגרופים (אאוצ' אאוצ' אאוצ'). בדיוק ככה התחיל הרומן הארוך והסוער שלי עם שכיבות סמיכה שנמשך עד עכשיו (מה התאכזבתם? לאיזה רומן בדיוק ציפיתם?).

פאסט פורוורד ל-2021… היום אני עושה 4 סטים של 14 שכיבות סמיכה על האגרופים עם חזה לרצפה  (אאוצ' אאוצ' – אאוצ' אחד פחות אם שמתם לב…) – ואולי זה לא נחשב הרבה, אבל הנה הקטע – גם בשכיבות סמיכה ובכלל לגבי כל מה שאני עושה באימונים – אני ממש לא בתחרות עם אף אחד. אני גם לא כאן בשביל להרשים את המאמן (למרות שאני מודה שזה סופר-נחמד שזה קורה :)). 

אני כאן רק בשבילי, לאתגר את עצמי ולהתחרות מול מנדי של האימון הקודם. אני כאן בשביל להתפתח, להתחזק פיזית ומנטלית, לחוות וליהנות,  וכן כן קצת לסבול – וזה המסע שלי בדרך להיות לוחמת. 

אשמח לשמוע על החוויה האישית שלכם מהאימון הראשון. ואם עשיתי לכם חשק ובא לכם להתנסות באומנות לחימה – הנה 5 טיפים בשבילכם:

  1. לבוא עם ראש פתוח ללמוד ולהתפתח – להשאיר את האגו בבית!
  2. מצד שני, לא לבוא עם רגשי נחיתות (את/אתה לא בתחרות עם אף אחד – לחשוב מרתון, לא ספרינט) 
  3. לשתות היטב לפני 
  4. לאכול משהו קל (כשהחבר בעבודה מזמין אותך לדפוק לאפה בעזרא ובניו בצהריים תסרבו בנימוס) 
  5. ופשוט ליהנות מהחוויה של משהו חדש!!!!